Dalinių krovinių pervežimas

Gevara yra viena stipriausių dalinių krovnių gabenimo įmonių Lietuvoje. Per 15 metų dalinių krovinių gabenimo patirties mes ištobulinome visus dalinių krovinių gabenimo niuansus, susidūrėme ir sprendėmė įvarias tokio tipo krovinių gabenimo problemas, todėl drąsiai galime teigti, kad Gevara yra dalinių krovinių gabenimo ekspertai. Dalinių krovinių pervežimas į/iš Italijos, Švedijos, Suomijos, Ispanijos, Portugalijos, Vokietijos, Anglijos, Beniliukso, Turkijos, Graikijos ir kitų Europos šalių.

 • KAS YRA DALINIAI KROVINIAI?

  Dalinis krovinys – tai transportavimo būdas, kurio metu galima vežti nedidelius krovinius, kuriems nereikia užsakyti viso vilkiko. Į dalinių krovinių gabenimą įeina: siuntų pervežimas, negabaritiniai kroviniai, daiktų pervežimas, smulkių krovinių pervežimas, motociklų pervežimas, perkraustymo paslauga, pavojingų krovinių gabenimas ir pan.

 • KUR GALIU VEŽTI DALINIUS KROVINIUS?

  Dalinius krovinius gabename iš Lietuvos ir į Lietuvą iš/į šias šalis: Italiją, Švediją, Suomiją, Lietuvą, Latviją, Estiją, Ispaniją, Portugaliją, Vokietiją, Angliją, Olandija, Belgija, Liuksemburgą, Turkiją, Graikiją, Bulgariją.

 • KIEK LAIKO UŽTRUNKA KROVINIŲ PERVEŽIMAS?

  Distribucija Baltijos šalyse užtrunka nuo vienos iki dviejų parų. Krovinius iš Europos šalių pervežame nuo dviejų dienų iki bet kokio kito sutaro laikotarpio. Visus savo krovinius, dokumentus ir krovinių pristatymo statusus galima rasti mūsų specialiai tam sukurtoje krovinių sekimo ir klientų savitarnos sistemoje “e-gevara”.

 • Kas gali užsisakyti dalinių krovinių pervežimus?

  Dalinių krovinių pervežimus gali užsisakyti bet kuri įmonė, didelė ar maža, bei kiekvienas asmuo, kuriam reikia atsivežti, nuvežti krovinį, pervežti siuntą. Nors dalinių krovinių gabenimas įmonėms yra žinomas, tačiau fiziniai asmenys neretai dvejoja, ar jie gali kreiptis dėl krovinio pervežimo, tačiau fiziniams asmenims ši dalinių krovinių pervežimo paslauga gali būti itin palanki. Pavyzdžiui, galime pasiūlyti motociklų gabenimą važiuojant į atostogas, dviračio pervežimą keliaujant, baldų pervežimą tiek iš kitos šalies, tiek Lietuvoje, daiktų atsivežimą ir panašiai.

DALINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMO KRYPTYS

gevara-estonia-finland-transportation-groupage
gevara-spain-transportation-groupage.svg gevara-turkey-transportation-groupage gevara-greece-transportation-groupage
gevara-germany-transportation-groupage gevara kroviniu pervezimas lietuvoje gevara ekspedicija racing-team

Kontaktai

žinutė išsiųsta!

Ei, ačiū, kad domitės Gevara! Greit susisieksime! 😎🤘

El. paštas
Telefonas
+370 688 88688