Apie mus

Esame dalinių krovinių gabenimo ekspertai, dar kitaip save pristatantys kaip transporto pankai. Smulkių ir dalinių krovinių gabenimą pradėję vykdyti 2007 metais. Šiandien galime pasiūlyti pilną spektrą logistikos paslaugų: eskportas, tranzitas, krovinių pervežimas Vilniuje ir visoje Europoje, importas, muitinės tarpininkai, negabarinių krovinių pervežimas, sandėliavimas, distribucija Baltijos šalyse, išmuitinimas, siuntų vežimas į Angliją ir kitos paslaugos.

Per 15 metų patirtį logitikos ir transporto srityje - Gevara turi įgijusi labai platų dalinių krovinių pervežimo partnerių ratą ir šiuo metu skaičiuojame apie 150 partnerių visoje Europoje.

Kad galėtume užtikrinti dar aukštesnę krovinių gabenimo kokybę – 2020 m. įkūrėme nuosavą transporto parką valdančią įmonę „Gevara Transport“, įsigijome pirmuosius vilkikus, šiuo metu turime apie 100 nuosavų vilkikų, taip pat sunkvežimių bei smukesnių transporto priemonių distribucijai Baltijos šalyse - dalis mūsų vilkikų parko skirta teikti vietinės krovinių distribucijos paslaugas Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Per 2023 m. planuojame įsigyti dar 20 naujų, euro standartus atitinkančių vilkikų, kurie pristatinės klientų krovinius Europoje bei Jungtinėje Karalystėje.

GEVARA įmonės

 • UAB “Gevara”
  Atsakinga už dalinių krovinių pervežimą
 • UAB “Gevara Transport”
  Atsakinga už pilnų krovinių pervežimą Europoje bei aptarnauja UAB “Gevara” dalinius krovinius.

GEVARA ISTORIJA

2007 m. buvo įkurta UAB “Gevara“. Lygiai prieš 15 metų įmonėje krovinių pervežimo darbą pradėjo du darbuotojai, o šiandien Gevara jau yra įmonių grupė, turinti 300 darbuotojų, didelę muitinės tarpininkų komandą, nuosavą vilkikų parką ir stipriai išaugusį prekės ženklo žinomumą visoje Europoje.

Įmonės pavadinimas

Per 15 metų darbo patirties dalinių krovinių pervežimo srityje sulaukiame nemažai klausimų apie tai iš kur kilo įmonės pavadinimas „Gevara“. Būdama visiškai lietuviška įmonė, „Gevara“ yra su daryta iš dviejų žemaitiškų žodžių: „gera“ ir „vara“ (gerai varo). Taigi, Gevara – gera vara!

Lietuviškos tapatybės svarba

Mes didžiuojamės, kad esame lietuviška įmonė, tiek įmonės viduje tiek už jos ribų stengiamės parodyti savo patriotiškumą ir kilmę, todėl galite pastebėti, kad kiekvieną Gevaros vilkiką puošią stilizuotas Vyčio herbas.

atidumas

Kruopščiai planuojame, apskaičiuojame ir važiuojame.

lankstumas

Siūlome nestandartinius sprendimus nestandartiniams užsakymams.

greitis

Greitas reagavimas į iškilusias situacijas krovinių pervežime.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

 • Ne, mes nesigiriame – mes didžiuojamės ir skatiname tai daryti visas socialiai atsakingas įmones. Mes norime parodyti, kad atsakingos įmonės tikslas nėra vien pelno didinimas, labai svarbu yra dalintis ir padėti. Kiekvienas Gevaros darbuotojas per 2021 metus yra prisidėjęs prie paramos vidutiniškai po 75 eurus 59 centus, suma yra skiriama iš įmonės lėšų, kurias ir uždirba kiekvienas Gevaros darbuotojas.

 • MAMŲ UNIJA

  Esame ilgamečiai "Mamų Unijos" rėmėjai, bendradarbiaujame nuo 2014 metų. Vien per 2021 metus paukojome 15 000 eur, teikėme nemokamas transportavimo paslaugas, vykdėmė nemokamus vietinius pervežimus. Mūsų personalo darbuotojai dalyvauja Vilniaus maratone bėgdami už "Mamų Unijos" globojamus vėžiu sergančius vaikus.

  Prisidėjome prie "Mamų Unijos" namų statybos vėžiu sergantiems vaikams. Čia, šiuose gėrį nešančiuose namuose, nemokamai apsistoja sergančių vaikų šeimos kol vaikasm bus atliekamos chemoterapijos Vilniaus ligoninėse ar kitos paslaugos. Namų tikslas suteikti iš toli atvykusiems tėvams ir vaikų artimiesiems vietą nakvynei, galimybę būti kartu gydymo laikotarpiu, juk ne visi gyvena Vilniuje, todėl ši galimybė yra neįkainuojama ir taip sunkumus patirenčiai šeimai. Taip pat atlikome projektą kartu su menininku Algiu Kriščiūnu ir nuostabiais A. Kriščiūno plakatais išpuošėme visus Mamų Unijos namus.

  2022 m. "Pyragų dienos" išvakarėse taip pat paaukojome 10 000 eur sumą "Mamų Unijai".

 • Jono Valančiūno paramos fondas

  Esame prisidėję ir parėmę garsaus krepšininko Jono Valančiūno paramos fondą. Kadangi esame ne tik Lietuvos patriotai, bet ir krepšinio fanai, o krepšinis mums antra religija – tai esame labai laimingi gavę Jono Valančiūno simbolinę dovaną – jo pačio marškinėlius su parašu. Eksponatas yra pakabintas mūsų Gevaros muziejuje ir matomas mūsų svečiams ir kolektyvui kasdien.

 • Pyragų diena

  Kiekvienais metais rengiama „Pyragų diena“ yra darbuotojų iniciatyva organizuojama aukojimo akciją, per kurią surinktos lėšos yra skiriamos beglobiams gyvūnams remti.

 • Kraujo donorystė

  Nuolat aukojame kraują, nes manome, kad kraujo donorystė ne tik gelbsti gyvybes, bet ir suteikia mums laimės pasijausti herojais. Aukoti gera! Jau esame paaukoje daugiau nei 25 litrus kraujo, o donorais tapo jau 60 žmonių!

 • Parama Ukrainai

  Jau pirmąją karo savaitę, Gevaros darbuotojai surinko lėšas ir skubiai išsiuntė į Ukrainą. Pirmoji pagalba buvo medicinos priemonės, kurios, tikimės, kad išgelbėjo kam nors gyvybę, Tąkart darduotojai surinko 1000 eurų, o Benu vaistinė, Gintarinė vaistinė, Eurovaistinė padarė didžiulias nuolaidas, tad nupirkome 40% daugiau prekių nei nūtųme realia galėję nupirkti. Dėkojame!

  2022 m. lapkritį laimėjome aukcioną, kurį, renginio metu, paskelbė vienas garsiausių Ukrainos verslininkų Evgeniy Chernyak (Евгений Черняк). Aukciono prizas buvo privati pardavimų paskaita mūsų biure, o aukciono metu 10 000 eur suma buvo paaukota Ukrainos vaikų ligoninei Zaporižėje.

E-GEVARA KROVINIŲ SEKIMO SISTEMA

E-gevara – klientų savitarna ir krovinių sekimo sistema, leidžianti sutaupyti ne tik mūsų, bet, svarbiausia, ir klientų laiką.

Šioje sistemoje kiekvienas klientas gali rasti el.sąskaitas, krovinio būseną, krovinio buvimo vietą, krovinio sąskaita, krovinio gabenimo dokumentus, sutartis ir kitus dokumentus ir informaciją, susijusią su dalinio krovinio gabenimu.
Tai padeda palengvinti kasdienybę klientui ir nuimti nereikalingus streso, laiko ir administracinius kaštus, ko pasekoje abipusiai tausojame ir elektros sąnaudas, popieriaus sąnaudas, o tai itin svarbu ir mūsų gamtai.

prisijungti
Skaidrumas

Visada žinosite kur yra Jūsų krovinys.

Ramybė

Siuntos stebėjimas suteiks Jums ramybės, nes nuolat gausite informaciją apie savo užsakymų buvimo vietą.

kontrolė

Siuntos stebėjimas leidžia Jums kontroliuoti Jūsų gabenamą krovinį.