Apie mus

Daliniai, pilni kroviniai, transportavimas, sprendimai - esame logistikos paslaugų ekspertai ir prisistatome transporto pankais 🤘. Smulkių ir dalinių krovinių gabenimą pradėję vykdyti 2007 metais, šiandien galime pasiūlyti pilną spektrą logistikos paslaugų: eksportas, tranzitas, krovinių pervežimas visoje Europoje, importas, muitinės tarpininkai, negabaritinių krovinių pervežimas, sandėliavimas, distribucija Baltijos šalyse, išmuitinimas, siuntų vežimas į Angliją ir kitus logistikos sprendimus.

Daliniai, pilni kroviniai, transportavimas, sprendimai. Per 16 metų patirtį logistikos ir transporto srityje – UAB Gevara turi įgijusi labai platų dalinių krovinių pervežimo partnerių ratą ir šiuo metu skaičiuojame apie 150 partnerių visoje Europoje.

Kad galėtume užtikrinti dar aukštesnę krovinių gabenimo kokybę – 2020 m. įkūrėme nuosavą transporto parką valdančią įmonę „Gevara Transport“, įsigijome pirmuosius vilkikus, šiuo metu turime apie 100 nuosavų vilkikų, taip pat sunkvežimių bei smukesnių transporto priemonių distribucijai Baltijos šalyse - dalis mūsų vilkikų parko skirta teikti vietinės krovinių distribucijos paslaugas Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Per 2023 m. planuojame įsigyti dar 20 naujų, euro standartus atitinkančių vilkikų, kurie pristatinės klientų krovinius Europoje bei Jungtinėje Karalystėje.

GEVARA įmonės

 • UAB „Gevara“
  Atsakinga už dalinių krovinių pervežimą
 • UAB „Gevara Transport“
  Atsakinga už pilnų krovinių pervežimą Europoje bei aptarnauja UAB “Gevara” dalinius krovinius.

GEVARA ISTORIJA

2007 m. buvo įkurta UAB „Gevara“. Lygiai prieš 16 metų įmonėje krovinių pervežimo darbą pradėjo du darbuotojai, o šiandien GEVARA jau yra įmonių grupė, turinti 300 darbuotojų, didelę muitinės tarpininkų komandą, nuosavą vilkikų parką ir stipriai išaugusį prekės ženklo žinomumą visoje Europoje.

Įmonės pavadinimas
Per 15 metų darbo patirties dalinių krovinių pervežimo srityje sulaukiame nemažai klausimų apie tai iš kur kilo įmonės pavadinimas „Gevara“. Būdama visiškai lietuviška įmonė, „Gevara“ yra su daryta iš dviejų žemaitiškų žodžių: „gera“ ir „vara“ (gerai varo). Taigi, GEVARA – gera vara!

Lietuviškos tapatybės svarba
Mes didžiuojamės būdami lietuviška įmonė. Tiek įmonės viduje, tiek už jos ribų stengiamės parodyti savo patriotiškumą ir kilmę, todėl galite pastebėti, kad kiekvieną GEVARA vilkiką puošią stilizuotas Vyčio herbas.

atidumas

Kruopščiai planuojame, apskaičiuojame ir važiuojame.

lankstumas

Siūlome nestandartinius sprendimus nestandartiniams užsakymams.

greitis

Greitas reagavimas į iškilusias situacijas krovinių pervežime.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

 • Ne, mes nesigiriame – mes didžiuojamės ir skatiname tai daryti visas socialiai atsakingas įmones. Mes norime parodyti, kad atsakingos įmonės tikslas nėra vien pelno didinimas, labai svarbu yra dalintis ir padėti. Kiekvienas GEVARA darbuotojas per 2021 metus yra prisidėjęs prie paramos vidutiniškai po 75 eurus 59 centus, suma yra skiriama iš įmonės lėšų, kurias ir uždirba kiekvienas UAB „Gevara“ darbuotojas.

 • MAMŲ UNIJA

  Esame ilgamečiai paramos ir labdaros fondo „Mamų Unija" rėmėjai. Bendradarbiaujame nuo 2014 metų. Vien per 2021 metus paaukojome 15 000 Eur, teikėme nemokamas transportavimo paslaugas, vykdėme nemokamus vietinius pervežimus. Mūsų personalo darbuotojai dalyvauja Vilniaus maratone bėgdami už fondo „Mamų Unija“ globojamus vėžiu sergančius vaikus.

  Prisidėjome prie fondo „Mamų Unija" namų statybos vėžiu sergantiems vaikams. Šiuose, gėrį nešančiuose namuose, nemokamai apsistoja sergančių vaikų šeimos kol ligoniukams atliekamos chemoterapijos procedūros šalies ligoninėse ar kitos paslaugos. Namų tikslas suteikti iš toli atvykusiems tėvams ir vaikų artimiesiems vietą nakvynei, galimybę būti kartu gydymo laikotarpiu. Ne visi gyvena Vilniuje, todėl ši galimybė yra neįkainuojama ir taip sunkumus patiriančiai šeimai. Taip pat atlikome projektą kartu su menininku Algiu Kriščiūnu ir nuostabiais A. Kriščiūno plakatais išpuošėme visus „Mamų Unija“ fondo namus.

  2022 m. „Pyragų dienos“ išvakarėse paramos ir labdaroms fondui „Mamų Unija“ paaukojome 10 000 Eur sumą.

 • Jono Valančiūno paramos fondas

  Gerumo per daug nebūna, todėl prisidėjome ir prie garsaus krepšininko, Jono Valančiūno, paramos fondo. Esame ne tik Lietuvos patriotai, bet ir krepšinio fanai. Krepšinis mums antra religija, todėl mus tikrai nudžiugino Jono dovana – asmeniniai krepšininko marškinėliai su autografu, kuriems skirta garbinga vieta „Gevara“ biuro muziejuje.

 • Pyragų diena

  Kiekvienais metais rengiama „Pyragų diena“ yra darbuotojų iniciatyva organizuojama aukojimo akciją, per kurią surinktos lėšos yra skiriamos beglobiams gyvūnams remti.

 • Kraujo donorystė

  Aukoti gera! Kraujo donorystė gelbsti gyvybes, todėl „Gevara“ palaiko šią iniciatyvą. Jau esame paaukoję daugiau nei 25 litrus kraujo, o donorais tapo daugiau nei 60 kolegų!

 • Parama Ukrainai

  Jau pirmąją karo savaitę, „Gevara“ darbuotojai skubiai rinko lėšas paremti karo užkluptus Ukrainos žmones. Pirmosios pagalbos siuntinį sudarė įvairios medicinos priemonės, prie kurių įsigijimo prisidėjo BENU vaistinė, GINTARINĖ vaistinė ir EUROVAISTINĖ, suteikdamos milžiniškas nuolaidas, taip įgalindamos nupirkti didesnį priemonių kiekį bei ženkliai padidinti pagalbos apimtį. Išleidus 1000 eurų galėjome nupirkti 40% daugiau įvairios paskirties medicinos priemonių. Esame be galo dėkingi!

  2022 m. lapkritį laimėjome aukcioną, kurį, renginio metu, paskelbė vienas garsiausių Ukrainos verslininkų Evgeniy Chernyak (Евгений Черняк). Aukciono prizas buvo privati pardavimų paskaita mūsų biure, o aukciono metu 10 000 Eur suma buvo paaukota Ukrainos vaikų ligoninei Zaporižėje.

E-GEVARA KROVINIŲ SEKIMO SISTEMA

E-gevara – klientų savitarna ir krovinių sekimo sistema, leidžianti sutaupyti ne tik mūsų, bet, svarbiausia, ir klientų laiką.

Šioje sistemoje kiekvienas klientas gali rasti elektronines sąskaitas, krovinio būseną, krovinio buvimo vietą, konkretaus krovinio sąskaita, krovinio gabenimo dokumentus, sutartis ir kitus dokumentus bei aktualią informaciją, susijusią su dalinio krovinio gabenimu.

Tai padeda palengvinti kasdienybę klientui ir nuimti nereikalingus streso, laiko ir administracinius kaštus, ko pasėkoje abipusiai tausojame ir elektros sąnaudas, popieriaus sąnaudas, o tai itin svarbu ir mūsų gamtai.

prisijungti
Skaidrumas

Visada žinosite kur yra Jūsų krovinys.

Ramybė

Siuntos stebėjimas suteiks Jums ramybės, nes nuolat gausite informaciją apie savo užsakymų buvimo vietą.

kontrolė

Siuntos stebėjimas leidžia Jums kontroliuoti Jūsų gabenamą krovinį.