Muitinės tarpininkai

Gevaros muitinės tarpininkai remiasi ilgamete patirtimi ir žiniomis, siekdami padėti jums sutvarkyti net sunkiausias muitinės procedūras, užpildyti bendruosius administracinius dokumentus importo ir tranzito procedūroms.

Sudėtingas muitinės procedūras, reikalaujančias patirties, laiko ir specifinių žinių, galite patikėti mūsų profesionalų komandai.

Gevaros muitinės tarpininkai remiasi ilgamete patirtimi ir žiniomis, siekdami padėti jums sutvarkyti net sunkiausias muitinės procedūras, užpildyti bendruosius administracinius dokumentus importo ir tranzito procedūroms. Nesvarbu, ar importuojate ar eksportuojate – Gevara yra pasiruošusi suteikti jums platų muitinės tarpininkų paslaugų spektrą, kad jūsų kroviniai sklandžiai ir greitai keliautų visose šalyse.

Muitinės tarpininkų paslaugos

Klientui pageidaujant, pagal muitinės tarpininko paslaugų sutartį – atstovaujame klientą muitinėje, atliekame įvairias muitinės procedūras, teikiame prašymus, imame prekių pavyzdžius (mėginius), ruošiame ir gauname prekių kilmės sertifikatus.

Teikiame konsultacijas muitinės procedūrų ir muitinės sankcionuotų veiksmų klausimais. Pagalba gaunant muitinės leidimus, pažymas, sertifikatus:

  • Teikiami prašymai suteikti muitinės leidimus
  • Suteiktų leidimų administravimas
  • Priimtų muitinės deklaracijų taisymas ir korekcijos
  • Konsultavimas sertifikatų gavimo klausimais
  • Sertifikatų gavimas per mūsų muitinės tarpininką

Kas yra A.TR. judėjimo sertifikatas? – A.TR. judėjimo sertifikatas skirtas eksportuojamoms prekėms, kurios atitinka laisvo prekių judėjimo Europos Bendrijos – Turkijos muitų sąjungos reikalavimus.

Kas yra EUR.1 judėjimo sertifikatas? – Tai prekių kilmės sertifikatas, taikomas pagal kai kuriuos ES lengvatinės prekybos susitarimus.

Kas yra T1? – Tai tranzitinė deklaracija, gabenant krovinius iš trečiųjų šalių į ES šalis.
T1 deklaracija reikalinga kai vyksta krovinių gabenimas Valstybės teritorija į trečią šalį iš vieno punkto į kitą per tarpinius punktus, juose neatliekant papildomų operacijų, pavyzdžiui perkrovimo.

Importo deklaracijos pildymas

Importas – tai prekių ar paslaugų įvežimas į Valstybę iš užsienio šalies. Importo procedūras ir formalumus muitinėje Europos Sąjungoje, taip pat Lietuvos Respublikoje reglamentuoja Sąjungos muitinės kodeksas. Mūsų muitinės tarpininkai paruoš importo deklaracijas už Jus ir užtikrins, kad jūsų kroviniai bus išmuitinti pagal visus galiojančius Europos Sąjungos teisės aktus.

Eksportas – taikomas kai Europos sąjungos prekės išgabenamos iš Sąjungos muitų teritorijos į trečiąsias šalis arba išgabenamos į specialiąsias fiskalines teritorijas. Mūsų muitinės tarpininkai paruoš eksporto deklaracijas už Jus ir užtikrins, kad jūsų krovinius bus leista eksportuoti be jokių nesklandumų.

Prekės į laikinojo saugojimo sandėlį padedamos įforminus joms laikinojo saugojimo deklaraciją. Laikinai saugomoms prekėms per 90 dienų turi būti įforminta muitinės procedūra arba jos turi būti reeksportuojamos.
Padedamos prekės į laikinojo saugojimo sandėlį turi būti įtraukiamos į laikinojo saugojimo sandėlio apskaitą, vadovaujantis Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos generalinio direktoriaus 2011 m. gruodžio 29 d. įsakymu Nr. 1B-764

Eksporto manifestas – atskiromis dalimis (eksporto įstaigoje deklaruotos viena eksporto (reeksporto) deklaracija); arba kaip jungtinis prekių krovinys (viena transporto priemone išgabenamos prekės, deklaruotos daugiau nei viena eksporto (reeksporto) deklaracija); arba kai jos deklaruotos viena eksporto (reeksporto) deklaracija, tačiau išgabenamos kita nei deklaruotoji transporto priemone.

Siūlome Jums TIR knygelės pildymo paslaugą. TIR elektroninių duomenų ruošimas ir perdavimas – mūsų muitinės tarpininkų kasdienė veikla jau 15 metų!

TIR procedūra Sąjungos muitų teritorijoje gali būti taikoma tik prekių vežimui tranzitu, kuris pradedamas arba baigiamas ne Sąjungos muitų teritorijoje arba vykdomas tarp dviejų Sąjungos muitų teritorijos vietų per trečiosios šalies teritoriją.

Padėsime Jums supildyti CMR važtaraščius. Teisiniu požiūriu važtaraštis (arba CMR) visada turi būti užpildytas atidžiai ir tinkamai. Tai pats svarbiausias dokumentas, pažymintis krovinių vežimo iš siuntėjo gavėjui sutartį. Pildomi mažiausiai trys CMR egzemplioriai (arba daugiau). CMR forma visada yra standartinė.

CMR važtaraštis, atsisiųsti Gevaros šabloną
gevara-estonia-finland-transportation-groupage
gevara-spain-transportation-groupage.svg gevara-turkey-transportation-groupage gevara-greece-transportation-groupage
gevara-germany-transportation-groupage gevara kroviniu pervezimas lietuvoje gevara ekspedicija racing-team

Kontaktai

žinutė išsiųsta!

Ei, ačiū, kad domitės Gevara! Greit susisieksime! 😎🤘

El. paštas
Telefonas
+370 688 88688