Darbo užmokesčio apskaitos specialistas (-ė)🤘

  • Vadyba
  • Vilnius, Lietuva
  • Galioja iki 23-02-28

Esame dalinių krovinių gabenimo ekspertai ir lengvai išprotėję transporto pankai – bet Tau nereikia būti išprotėjusiu, mes Tave išmokinsime!
Ieškome duomenų valdovo, gal tai Tu?

DARBO POBŪDIS

  • Darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimas, taikant suminę darbo laiko apskaitą (mėnesinis darbo užmokestis, avansiniai mokėjimai, kasmetinių ir kitų atostogų kompensacijos, atleidimo iš darbo išmokos ir kt.)
  • Darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas (suminė darbo laiko apskaita)
  • Darbo užmokesčio ir kitų mokėjimų darbuotojams rengimas
  • Vykdomųjų raštų administravimas
  • Pažymų apie darbo užmokestį ruošimas
  • Ataskaitų Valstybinėms institucijoms ruošimas ir teikimas, užsieniečių įdarbinimas
  • Kiti su darbo užmokesčiu susiję darbai

REIKALAVIMAI

  • Aukštasis, aukštesnysis arba profesinis buhalterinės apskaitos išsilavinimas; - gebėjimas laisvai kalbėti ir rašyti rusų kalba
  • Darbo patirtis, skaičiuojant vairuotojų darbo užmokestį, bei dienpinigius
  • LR ir ES teisės aktų, reglamentuojančių darbo užmokesčio apskaitą ir mokesčius išmanymas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, ypatingai - Excel, FleetMaster), patirtis buhalterinės apskaitos programa AGNUM būtų didelis privalumas
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus
  • Gebėjimas valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas, priimti sprendimus
  • Domėjimasis naujovėmis ir savęs tobulinimas profesinėje veikloje
  • Greita orientacija ir sugebėjimas intensyviai dirbti
  • Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas, atidumas

KĄ SIŪLOME

  • Dalyvavimai sportiniuose miesto renginiuose
  • Darbą super draugiškame ir augančiame kolektyve
  • Modernų ir jaukų biurą
  • Išprotėjusius įmonės vakarėlius
  • Atlyginimas nuo 2000-2400 € neatsakičius mokesčių, galutinis atlyginimas priklauso nuo patirties.

APLIKUOTI

Failo pavadinimas

Ačiū!

Pranešimas išsiųstas. Susisieksime su jumis artimiausiu metu.

El. paštas
Telefonas
+370 688 88688